Nevotex siuvykla yra patikrinta pagal ISO 26000

Nevotex siuvykla yra patikrinta pagal ISO 26000

Vienas iš Nevotex grupės įmonių tikslų yra pasitikrinimas pagal Tartautinės Standartų Organizacijos socialinės atsakomybės gairių standartą ISO 26000.

Pirmoji šį tikslą pasiekė Nevotex siuvykla įsikūrusi Estijoje Narvos mieste. Nevotex siuvykloje yra realizuojami įvairūs projektai prisiimant atsakomybę už visą projekto įgyvendinimą – nuo idėjos iki galutinio produkto.

Šis patikrinimas įrodo kokybę, pasaulinių standartų rekomendacijų laikymąsi bei ilgalaikį mąstymą. Ir darbai tęsiasi!

 

>> About Nevotex Production on swedish site

Nauji produktai

Nauji produktai

Štai ir sulaukėme 2021-ųjų pavasario! Esame pasirengę Jums pristatyti keletą puikios kokybės naujų mūsų asortimento produktų.
Šiam sezonui būdingos mėlyna, geltona ir natūralių tonų spalvos – lyg švelnus prisilietimas prie malonaus 80-ųjų dešimtmečio.

Pasaulinė pandemija neleidžia mums tiesiogiai susitikti ir bendrauti kaip anksčiau, tačiau mes esame lankstūs ir darome viską, kad susitiktume ir bendrautume su Jumis kitais alternatyviais būdais.

9-ąją metų savaitę nuo pirmadienio savo produktų puslapyje mes paskelbsime savo asortimento naujienas.

Susisiekite su mumis, jei turite klausimų ar norite papildomos informacijos apie mūsų produktus, o taip pat nepraleiskite mūsų istorijų bei naujienų Instagram’e @nevotex

Mėgaukitės pavasariu, ilgėjančios dienos šviesa bei rūpinkitės savimi!

Nauji audiniai, 2021-ųjų pavasaris:

Megan
Lounge
Pearl
Nowa

Nauja natūrali oda, 2021-ųjų pavasaris:

Dakar, oda sertifikuota ekologiniu standartu Oeko-Tex.

Nevotex grupė įsigyja įmonę Norvegijoje

Nevotex grupė įsigyja įmonę Norvegijoje

Nuo 2021 m. vasario mėn. 01 d. dukterinė įmonė Nevotex Norge AS įsigijo visas įmonės RIAM Örsta AS akcijas. O tai reiškia, kad Nevotex Norge AS taip pat perima ir įmonės Fjord Fabrics AS veiklą.

Atsidavusi ir ilgametę patirtį sukaupusi Nevotex Norge komanda atsakingai vykdys visus Fjord Fabrics AS įsipareigojimus klientams, tiekėjams ir kitoms suinteresuotoms šalims.

„Mes, Fjord Fabrics, labai teigiamai vertiname tai, kad toks didelis ir profesionalus žaidėjas kaip Nevotex ateina tęsti ir toliau vystyti tai, ką aš ir mano kvalifikuoti darbuotojai per daugelį metų sukūrėme.“

/Elling O. Rem, buvęs RIAM Örsta AS savininkas

 

„Artimiausiu metu svarbiausias uždavinys mums bus sutelkti esamus ir naujus darbuotojus. Mes ir toliau naudosime savo bendrą sukauptų žinių ir patirties banką plėtodami dabartinę veiklą, o taip pat vystydami naujus santykius su klientais bei tiekėjais.“
/Kjetil Klokk, generalinis Nevotex Norge AS direktorius

 

„Kartu mes tapsime stipriu rinkos žaidėju. Būdami vienu pirmaujančių interjero dizaino sektoriaus tiekėjų Šiaurės Europoje, norime ir toliau tęsti savo plėtrą, augti bei ieškoti naujų galimybių. Tai šiuo metu mes ir darome Norvegijos baldų ir interjero dizaino pramonėje.“

/Thom Nilsson, generalinis Nevotex AB direktorius

 

Kontaktai

 

 

Šiaurės Europoje Nevotex yra vienas iš lyderiaujančių tiekėjų, prekiaujančių medžiagomis, skirtomis interjero dizaino bei baldų gamybos pramonei. Prekiaujame užuolaidiniais audiniais, natūralia bei dirbtine oda ir baldiniais audiniais, skirtais baldų gamybai bei viešos paskirties baldų projektams. Savo asortimente mes taip pat turime platų spektrą produktų, skirtų automobilių bei laivybos pramonei, markizių gamybai ir kitiems įvairiems tikslams. Esame sukaupę didžiulę patirtį baldų pramonės srityje ir, be Švedijos, veiklą taip pat vykdome ir Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje bei Lietuvoje.

Mes dalinamės Jūsų aistra.

 

Merry Christmas and Happy New Year!

Merry Christmas and Happy New Year!

Many warm thanks to all our customers, partners and suppliers for this, special year that we have experienced and been a part of. We are many who have had to adjust and adapt.

We want to send our humblest thanks with hope of a fine ending of year 2020 and wishes for a better new year in 2021.

Take care!

Merry christmas and a happy new year!