Vakariniame krante oficialumas susitinka su jaukumu

Vakariniame krante oficialumas susitinka su jaukumu

  1. Nevotex
  2.  » Archive for "Cases by Nevotex"

Vakariniame krante oficialumas susitinka su jaukumu

 

Kaip sukurti jaukumo jausmą dideliame name, kuriam būdinga griežta architektūra ir stilingas dizainas?
Užuolaidų dizainerei Sofijai Grankvist akivaizdus sprendimas buvo Nevotex audiniai užuolaidoms.

Ji ėmėsi šio projekto, susijusio su TV serialo Grand Designs filmavimu.
“Kai kuriems kambariams reikėjo minkštesnio fono, tad tinkamai parinktos užuolaidos galėjo pakeisti bendrą pojūtį neužgoždamos kambario erdvės. Su Nevotex bendravau jau anksčiau ir labai pamėgau jų užuolaidinių audinių kolekcijas Bari bei Bologna. Gaivios spalvos ir aukšta medžiagų kokybė puikiai tiko šiam projektui.”
Užuolaidos interjero dizaino kontekste atlieka ne tik estetinę funkciją. Užuolaidinių audinių kokybinės savybės taip pat turi didelę įtaką tokiems faktoriams kaip šviesos prasiskverbimas, privatumas, atsparumas ugniai ir daugeliui kitų.
–  “Nevotex audiniai užuolaidoms leido mums atsižvelgti į visus šiuos aspektus, tuo pačiu išlaikant patrauklų bei jaukų stilių”, – sako Sofia Grankvist.

“Man labai patinka naujosios užuolaidinių audinių Bari ir Bologna kolekcijos. Gaivios spalvos ir aukšta medžiagų kokybė puikiai tiko šiam projektui.”

KLIENTAS: It´s She AB

OBJEKTAS: Namas šalia Švedijos miesto Geteborgo, projektuotas architekto Gert Wingårdh

AUDINIAI:: užuolaidos Bari (spalvos 003 beige ir 007 grey), užuolaidos Bologna (spalvos 004 silver ir 002 pearl).

Scandic Laholmen

Scandic Laholmen

  1. Nevotex
  2.  » Archive for "Cases by Nevotex"

Scandic Laholmen

Viešbutis Scandic Laholmen yra šalia nuostabaus kraštovaizdžio, kur vandenyno ošimas susilieja su lankytinais istoriniais objektais

Viešbučio 171 kambario interjero antnaujinimas vykstančios pandemijos metu virto ypatingų aplinkybių projektu.
Atnaujinimo tikslas buvo pritaikyti interjerą prie supančios aplinkos, kad parinktos interjero detalės bei baldiniai audiniai leistų viešbučio lankytojams pajusti gamtos ir vandenyno dvelksmą. Tai šiuolaikinis interjeras, kuriame panaudoti įvairių tekstūrų žemiškų atspalvių dėvėjimuisi atsparūs audiniai.
Spalvinis audinių parinkimas atspindi šiltą jūros pojūtį, kurį galima išvysti turkio spalvos tonuose, tuo tarpu rusvai geltoni vario spalvų tonai simbolizuoja žemę ir gamtą.
Tikslas buvo sukurti interjerą tokį, kuris viešbučio svečiams suteiktų šilumos pojūtį klasikiniu stiliumi; sukurti ilgalaikį jausmą tiek paties laiko, tiek medžiagų ilgaamžiškumo prasme.

Esmė yra bendradarbiavimas

““Išskirtiniai laikai reikalauja ir išskirtinių pastangų. Pandemija atnešė daug iššūkių, tačiau atsidavusių ir nepaprastai paslaugių viešbučio darbuotojų bei vietos partnerių dėka, projektą įvykdėme laiku. Visi buvome “ant kojų”. O Nevotex lankstumas buvo neįkainojamas atnaujinant 96 kambarius esant tokiomis aplinkybėmis, kurias mes turėjome. Esame labai patenkinti visais partnerių atliktais darbais ir mūsų pačių indėliu, kurio rezultatas – interjeras su energingomis, kokybiškomis medžiagomis”.
/Ewa Svensson, viešbučio Scandic Laholmen koncepcijos koordinatorė

KLIENTAS:: W8 Design group, Scandic Laholmen.

AUDINIAI:: Tyg Afrodite, Tyg Eros, Tyg Titan, Tyg Energy.

PHOTO: Meto Khazragi

Presitižiniam projektui spalvų suteikia baldinis audinys

Presitižiniam projektui spalvų suteikia baldinis audinys

  1. Nevotex
  2.  » Archive for "Cases by Nevotex"

Naujoji Kattegatt vidurinė mokykla Halmstade yra vienas didžiausių statybos projektų šiuolaikinėje miesto istorijoje, kurio galutinė kaina siekia daugiau nei pusę milijardo Švedijos kronų. Atliekant mokyklos salės apdailą buvo pasirinktas Nevotex baldinis audinys Lido, kuris atitinka aukštus spalvų, formos ir kokybės reikalavimus.

Didžiulė Kattegatt vidurinės mokyklos salė buvo atidaryta 2020 m. rugpjūčio mėn. Erdvė, galinti sutalpinti iki 500 žmonių – tai aukščiausia šio milžiniško statybos projekto, kuris turi būti baigtas 2021 metais, pakopa. Salė bus naudojama mokyklos svečiams, tiesiogiai transliuojamiems renginiams, mokymo kursams ir mokyklinei veiklai, skirtai beveik 1 500 mokinių. Mokyklos direktorius Rikard Sjödahl pabrėžia, kad patalpos buvo įrengtos taip, kad atitiktų būsimus mokyklos poreikius.

− „Salė yra puiki ir kruopščiai įrengta, kalbant tiek apie statybas ir technologijas, tiek apie medžiagas ir spalvas. Kėdės yra nepaprastai patogios ir svarbiausia, kad joms parinktas audinys yra itin patvarus. Be to, kad audinys atitinka aukštus viešosioms erdvėms keliamus atsparumo ugniai ir trinčiai reikalavimus, šiose kėdėse labai patogu sėdėti, o ir audinio spalva yra tiesiog nuostabi. Kartu su kita salės vidaus apdaila, kėdžių audinys suteikia interjerui tikrą spalvų pliūpsnį.“

Rikard i aulan

Dėl laiko apribojimų reikalingas patikimas tiekėjas

Thomas Pettersson kiekvieną projektą apibūdina kaip unikalų. Baldai yra specialiai projektuojami taip, kad atitiktų tam tikrus reikalavimus, ir įprastai pagaminami per gana trumpą laikotarpį. Tačiau norint darbą atlikti laiku, viskas turi veikti kaip laikrodis ir šiuo atžvilgiu Nevotex yra patikimas tiekėjas, kuris bendrovei tiekia medžiagas baldų apmušalams.

− „Nevotex turi didelius kiekius produktų atsargų, tad dėl prekių pristatymo laiko niekuomet nekilo problemų. Mes stengiamės dirbti su jais kada tik galime,“ sako Thomas Pettersson.

Balzar Beskow baldų srityje gamina viską – nuo atskirų baldų iki užbaigtų interjerų. Įvairių tiekėjų baldinių audinių kainos labai skiriasi, o perkant didelius kiekius, kainos skirtumas gali sudaryti keletą šimtų tūkstančių kronų. Todėl buvo pasirinktas audinys Lido, kuris dabar puošia daugiau nei 580 kėdžių naujoje mokyklos salėje ir gretimose auditorijose. Kai buvo gauti ir peržiūrėti konkursui pateikti pasiūlymai, audinys iš Nevotex geriausiai atitiko griežtus kokybės ir kainos reikalavimus, spalvai taikytus kriterijus ir architekto nurodytas charakteristikas.

− „Nevotex baldinių audinių kolekcija išsiskiria labai patrauklių ir praktiškų spalvų palete, o galutinis rezultatas atitinka mūsų lūkesčius,“ teigia Henrik Geijer iš Halmstado miesto Fredblad Arkitekter biuro.

Ateities spalva ir forma

Rikard Sjödahl mėgsta sėdėti ir dirbti mokyklos salėje, gretimose auditorijose ir atvirose mokyklos erdvėse. Jis nori būti visuomet pasiekiamas savo mokiniams pamokų metu, tad naujosios patalpos jam tokią galimybę ir suteikia. Per pastaruosius trejetą metų Kattegatt projektas užėmė svarbią vietą jo kasdieniame gyvenime. O šio projekto įgyvendinimo metu jis ypač pabrėžia pozityvaus bendradarbiavimo su tiekėjais svarbą.

− “Viskas pavyko fantastiškai gerai, ypač atsižvelgiant į projekto mastą. Tai buvo tikrai pavyzdinis projektas,” – teigia Rikard Sjödahl.

Kattegatt projekto metu Nevotex bendradarbiavo su baldų gamintoju Balzar Beskow, kuris projektuoja ir gamina vidaus baldus viešosioms erdvėms. Mokyklos salė Halmstade yra vienas iš daugybės bendrų projektų šioms dviems įmonėms, kurios yra vietinės, tačiau veiklą vykdo pasaulinėje rinkoje ir gali pasigirti ilgalaike bei solidžia patirtimi Švedijos interjero dizaino srityje.

− „Bendraudamas su architektais, aš dažniausiai rekomenduoju Nevotex. Tai aukščiausios klasės tiekėjas, galintis pasiūlyti platų asortimentą ir puikią kokybę už patrauklią kainą,“ sako Balzar Beskow generalinis direktorius

 

Nevotex tyger passar i aula

Daugiau apie Lido

 

„Lido yra vienas populiariausių mūsų baldinių audinių. Jis naudojamas ne tik atskirų baldų apmušalams, bet ir dideliems projektams, tokiems kaip viešbučių interjerai ir viešosios erdvės. Lido privalumas yra jo itin aukštos kokybinės charakteristikos už priimtiną kainą. Tai patvarus ir ilgaamžis baldinis audinys, padengtas flisu, todėl yra minkštas bei su juo lengva dirbti. Lido audinio kolekcijoje yra net 89 skirtingų spalvų variacijos. Dėl platus spalvų pasirinkimo, puikių techninių savybių ir patrauklios kainos jis yra mėgiamas architektų ir galutinių vartotojų įgyvendinant tiek mažus, tiek didelius projektus.“
/Fredrik Tarenius, pardavimų vadovas

 

 

KLIENTAS: Balzar Beskow
BALDINIS AUDINYS: Audiny Lido 32 Turquise

>> Titta och inspireras av våra andra fina samarbetsprojekt och CASE.

 

Vill du prata om just ditt projekt eller en idé?  >> Kontakta oss och diskutera material eller helhetslösning

Restoranų tinklas Grill London

Restoranų tinklas Grill London

  1. Nevotex
  2.  » Archive for "Cases by Nevotex"

Restoranų tinklas Grill London, Lietuva

 

Meilė žmonėms bei rūpinimasis žmonių komfortu yra šio restoranų tinklo filosofija!


Filantropine bei socialine veikla pasižymintis restoranų tinklas Grill London išskirtinai rūpinasi ne tik ekologinėmis siūlomų patiekalų savybėmis, bet ir jų paruošimu naudojant tik natūralius ugnies šaltinius.

Neatsitiktinai šio restorano interjero baldams yra parinkta Nevotex asortimento vintažinio stiliaus minkšta anilino kokybės natūrali oda! Tad jaukiai įsitaisę Grill London klientai gali mėgautis ne tik puikiu restorano patiekalų skoniu, profesionaliu draugiško personalo dėmesiu, bet ir restorano baldų patogumu, leidžiančiu pajusti Senojo Londono istorinę dvasią!

KLIENTAS: YES. design and architecture.

NATŪRALI ODA: Vintage, skirtingų spalvų.

CanCan pizza

CanCan pizza

  1. Nevotex
  2.  » Archive for "Cases by Nevotex"

Picerijų tinklas CanCan pizza, Lietuva, Latvija

 

Šiuolaikiška picerijų aplinka bei siūlomų patiekalų įvairovė pašauks kiekvieno lankytojo sielą pašėlusiai trypti kankano ritmu!

 

Vienas populiariausių naujos kartos picerijų tinklas CanCan pizza jau daugiau nei dešimtmetį puoselėja unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijas. Picerijų baldams parinkti kontrastingų raštų bei spalvų audinių deriniai išsklaido nuobodulį ir užpildo interjero aplinką jaukumu bei šiluma, todėl kiekvienas lankytojas gali nevaržomai mėgautis maloniai praleistu laiku, gardžiais patiekalais ir skonio receptorius jaudinančių kvapų jūra! Gero skonio idėjos – tai šio picerijų tinklo vizija!

 

KLIENTAS: UAB „Delano“.

AUDINIAI: Alba, Wooly, Mahoney, skirtingų spalvų.