1. Nevotex
  2.  » 
  3. Project
  4.  » Scandic Laholmen

Scandic Laholmen

Viešbutis Scandic Laholmen yra šalia nuostabaus kraštovaizdžio, kur vandenyno ošimas susilieja su lankytinais istoriniais objektais

Viešbučio 171 kambario interjero antnaujinimas vykstančios pandemijos metu virto ypatingų aplinkybių projektu.
Atnaujinimo tikslas buvo pritaikyti interjerą prie supančios aplinkos, kad parinktos interjero detalės bei baldiniai audiniai leistų viešbučio lankytojams pajusti gamtos ir vandenyno dvelksmą. Tai šiuolaikinis interjeras, kuriame panaudoti įvairių tekstūrų žemiškų atspalvių dėvėjimuisi atsparūs audiniai.
Spalvinis audinių parinkimas atspindi šiltą jūros pojūtį, kurį galima išvysti turkio spalvos tonuose, tuo tarpu rusvai geltoni vario spalvų tonai simbolizuoja žemę ir gamtą.
Tikslas buvo sukurti interjerą tokį, kuris viešbučio svečiams suteiktų šilumos pojūtį klasikiniu stiliumi; sukurti ilgalaikį jausmą tiek paties laiko, tiek medžiagų ilgaamžiškumo prasme.

Esmė yra bendradarbiavimas

““Išskirtiniai laikai reikalauja ir išskirtinių pastangų. Pandemija atnešė daug iššūkių, tačiau atsidavusių ir nepaprastai paslaugių viešbučio darbuotojų bei vietos partnerių dėka, projektą įvykdėme laiku. Visi buvome “ant kojų”. O Nevotex lankstumas buvo neįkainojamas atnaujinant 96 kambarius esant tokiomis aplinkybėmis, kurias mes turėjome. Esame labai patenkinti visais partnerių atliktais darbais ir mūsų pačių indėliu, kurio rezultatas – interjeras su energingomis, kokybiškomis medžiagomis”.
/Ewa Svensson, viešbučio Scandic Laholmen koncepcijos koordinatorė

KLIENTAS:: W8 Design group, Scandic Laholmen.

AUDINIAI:: Tyg Afrodite, Tyg Eros, Tyg Titan, Tyg Energy.

PHOTO: Meto Khazragi