Restoranas Blackstone Steakhouse

 

Unikali vakarieniavimo patirtis jaukioje, šiltoje ir prabanga alsuojančioje aplinkoje…

 
Blackstone Steakhouse yra įsikūręs dešimtyje skirtingų Švedijos vietų. Šių restoranų veikla yra organizuojama franšizės būdu. Formuojant restoranų interjerą bei pasirenkant spalvas buvo siekiama sukurti tokį patį pojūtį kaip ir maisto asortimente – pusiausvyrą tarp kieto ir minkšto parenkant mišrias žalvario, aksomo, dažytas ir industrines medžiagas. Kiekviena vieta yra savitai unikali, nes pagrindinis iššūkis visuomet yra restorano erdvėms skirtos patalpos.

Teigiami klientų atsiliepimai suteikė pasitikėjimo medžiagomis, su kuriomis turėjome galimybę dirbti. Siekėme, kad Blackstone Steakhouse lankytojams paliktų įspūdį ne tik maisto skonis, bet ir restorano aplinka.

 

Įmonėje Nevotex mes radome tinkamas medžiagas, su kuriomis norėjome dirbti bei kurios atitiko ieškomų audinių kokybinius reikalavimus. Audiniai, kuriuos mes pasirinkome yra lengvai prižiūrimi, o bendradarbiavimas su Nevotex komanda vyko sklandžiai viso projekto įgyvendinimo metu. Savo idėjai įgyvendinti galėjome rinktis iš daugelio įvairių stilių bei rūšių audinių, tadėl labai džiaugiamės, kad mūsų pasirinkimas buvo išties teisingas.” 

 

Helena, interjero dizainerė @heddainterior 

KLIENTAS: Hedda Interiör AB

RESTORANAS: Blackstone Steakhouse
AUDINIAI: Icon (ugniai atsparus veliūras) ir Rodeo (minkšta odos imitacija)