1. Nevotex
  2.  » 
  3. Project
  4.  » Presitižiniam projektui spalvų suteikia baldinis audinys

Naujoji Kattegatt vidurinė mokykla Halmstade yra vienas didžiausių statybos projektų šiuolaikinėje miesto istorijoje, kurio galutinė kaina siekia daugiau nei pusę milijardo Švedijos kronų. Atliekant mokyklos salės apdailą buvo pasirinktas Nevotex baldinis audinys Lido, kuris atitinka aukštus spalvų, formos ir kokybės reikalavimus.

Didžiulė Kattegatt vidurinės mokyklos salė buvo atidaryta 2020 m. rugpjūčio mėn. Erdvė, galinti sutalpinti iki 500 žmonių – tai aukščiausia šio milžiniško statybos projekto, kuris turi būti baigtas 2021 metais, pakopa. Salė bus naudojama mokyklos svečiams, tiesiogiai transliuojamiems renginiams, mokymo kursams ir mokyklinei veiklai, skirtai beveik 1 500 mokinių. Mokyklos direktorius Rikard Sjödahl pabrėžia, kad patalpos buvo įrengtos taip, kad atitiktų būsimus mokyklos poreikius.

− „Salė yra puiki ir kruopščiai įrengta, kalbant tiek apie statybas ir technologijas, tiek apie medžiagas ir spalvas. Kėdės yra nepaprastai patogios ir svarbiausia, kad joms parinktas audinys yra itin patvarus. Be to, kad audinys atitinka aukštus viešosioms erdvėms keliamus atsparumo ugniai ir trinčiai reikalavimus, šiose kėdėse labai patogu sėdėti, o ir audinio spalva yra tiesiog nuostabi. Kartu su kita salės vidaus apdaila, kėdžių audinys suteikia interjerui tikrą spalvų pliūpsnį.“

Rikard i aulan

Dėl laiko apribojimų reikalingas patikimas tiekėjas

Thomas Pettersson kiekvieną projektą apibūdina kaip unikalų. Baldai yra specialiai projektuojami taip, kad atitiktų tam tikrus reikalavimus, ir įprastai pagaminami per gana trumpą laikotarpį. Tačiau norint darbą atlikti laiku, viskas turi veikti kaip laikrodis ir šiuo atžvilgiu Nevotex yra patikimas tiekėjas, kuris bendrovei tiekia medžiagas baldų apmušalams.

− „Nevotex turi didelius kiekius produktų atsargų, tad dėl prekių pristatymo laiko niekuomet nekilo problemų. Mes stengiamės dirbti su jais kada tik galime,“ sako Thomas Pettersson.

Balzar Beskow baldų srityje gamina viską – nuo atskirų baldų iki užbaigtų interjerų. Įvairių tiekėjų baldinių audinių kainos labai skiriasi, o perkant didelius kiekius, kainos skirtumas gali sudaryti keletą šimtų tūkstančių kronų. Todėl buvo pasirinktas audinys Lido, kuris dabar puošia daugiau nei 580 kėdžių naujoje mokyklos salėje ir gretimose auditorijose. Kai buvo gauti ir peržiūrėti konkursui pateikti pasiūlymai, audinys iš Nevotex geriausiai atitiko griežtus kokybės ir kainos reikalavimus, spalvai taikytus kriterijus ir architekto nurodytas charakteristikas.

− „Nevotex baldinių audinių kolekcija išsiskiria labai patrauklių ir praktiškų spalvų palete, o galutinis rezultatas atitinka mūsų lūkesčius,“ teigia Henrik Geijer iš Halmstado miesto Fredblad Arkitekter biuro.

Ateities spalva ir forma

Rikard Sjödahl mėgsta sėdėti ir dirbti mokyklos salėje, gretimose auditorijose ir atvirose mokyklos erdvėse. Jis nori būti visuomet pasiekiamas savo mokiniams pamokų metu, tad naujosios patalpos jam tokią galimybę ir suteikia. Per pastaruosius trejetą metų Kattegatt projektas užėmė svarbią vietą jo kasdieniame gyvenime. O šio projekto įgyvendinimo metu jis ypač pabrėžia pozityvaus bendradarbiavimo su tiekėjais svarbą.

− “Viskas pavyko fantastiškai gerai, ypač atsižvelgiant į projekto mastą. Tai buvo tikrai pavyzdinis projektas,” – teigia Rikard Sjödahl.

Kattegatt projekto metu Nevotex bendradarbiavo su baldų gamintoju Balzar Beskow, kuris projektuoja ir gamina vidaus baldus viešosioms erdvėms. Mokyklos salė Halmstade yra vienas iš daugybės bendrų projektų šioms dviems įmonėms, kurios yra vietinės, tačiau veiklą vykdo pasaulinėje rinkoje ir gali pasigirti ilgalaike bei solidžia patirtimi Švedijos interjero dizaino srityje.

− „Bendraudamas su architektais, aš dažniausiai rekomenduoju Nevotex. Tai aukščiausios klasės tiekėjas, galintis pasiūlyti platų asortimentą ir puikią kokybę už patrauklią kainą,“ sako Balzar Beskow generalinis direktorius

 

Nevotex tyger passar i aula

Daugiau apie Lido

 

„Lido yra vienas populiariausių mūsų baldinių audinių. Jis naudojamas ne tik atskirų baldų apmušalams, bet ir dideliems projektams, tokiems kaip viešbučių interjerai ir viešosios erdvės. Lido privalumas yra jo itin aukštos kokybinės charakteristikos už priimtiną kainą. Tai patvarus ir ilgaamžis baldinis audinys, padengtas flisu, todėl yra minkštas bei su juo lengva dirbti. Lido audinio kolekcijoje yra net 89 skirtingų spalvų variacijos. Dėl platus spalvų pasirinkimo, puikių techninių savybių ir patrauklios kainos jis yra mėgiamas architektų ir galutinių vartotojų įgyvendinant tiek mažus, tiek didelius projektus.“
/Fredrik Tarenius, pardavimų vadovas

 

 

KLIENTAS: Balzar Beskow
BALDINIS AUDINYS: Audiny Lido 32 Turquise

>> Titta och inspireras av våra andra fina samarbetsprojekt och CASE.

 

Vill du prata om just ditt projekt eller en idé?  >> Kontakta oss och diskutera material eller helhetslösning