Restoranų tinklas Grill London

Restoranų tinklas Grill London

  1. Nevotex
  2.  » Project

Restoranų tinklas Grill London, Lietuva

 

Meilė žmonėms bei rūpinimasis žmonių komfortu yra šio restoranų tinklo filosofija!


Filantropine bei socialine veikla pasižymintis restoranų tinklas Grill London išskirtinai rūpinasi ne tik ekologinėmis siūlomų patiekalų savybėmis, bet ir jų paruošimu naudojant tik natūralius ugnies šaltinius.

Neatsitiktinai šio restorano interjero baldams yra parinkta Nevotex asortimento vintažinio stiliaus minkšta anilino kokybės natūrali oda! Tad jaukiai įsitaisę Grill London klientai gali mėgautis ne tik puikiu restorano patiekalų skoniu, profesionaliu draugiško personalo dėmesiu, bet ir restorano baldų patogumu, leidžiančiu pajusti Senojo Londono istorinę dvasią!

KLIENTAS: YES. design and architecture.

NATŪRALI ODA: Vintage, skirtingų spalvų.

CanCan pizza

CanCan pizza

  1. Nevotex
  2.  » Project

Picerijų tinklas CanCan pizza, Lietuva, Latvija

 

Šiuolaikiška picerijų aplinka bei siūlomų patiekalų įvairovė pašauks kiekvieno lankytojo sielą pašėlusiai trypti kankano ritmu!

 

Vienas populiariausių naujos kartos picerijų tinklas CanCan pizza jau daugiau nei dešimtmetį puoselėja unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijas. Picerijų baldams parinkti kontrastingų raštų bei spalvų audinių deriniai išsklaido nuobodulį ir užpildo interjero aplinką jaukumu bei šiluma, todėl kiekvienas lankytojas gali nevaržomai mėgautis maloniai praleistu laiku, gardžiais patiekalais ir skonio receptorius jaudinančių kvapų jūra! Gero skonio idėjos – tai šio picerijų tinklo vizija!

 

KLIENTAS: UAB „Delano“.

AUDINIAI: Alba, Wooly, Mahoney, skirtingų spalvų.

Restoranas Blackstone Steakhouse

Restoranas Blackstone Steakhouse

Restoranas Blackstone Steakhouse

 

Unikali vakarieniavimo patirtis jaukioje, šiltoje ir prabanga alsuojančioje aplinkoje…

 
Blackstone Steakhouse yra įsikūręs dešimtyje skirtingų Švedijos vietų. Šių restoranų veikla yra organizuojama franšizės būdu. Formuojant restoranų interjerą bei pasirenkant spalvas buvo siekiama sukurti tokį patį pojūtį kaip ir maisto asortimente – pusiausvyrą tarp kieto ir minkšto parenkant mišrias žalvario, aksomo, dažytas ir industrines medžiagas. Kiekviena vieta yra savitai unikali, nes pagrindinis iššūkis visuomet yra restorano erdvėms skirtos patalpos.

Teigiami klientų atsiliepimai suteikė pasitikėjimo medžiagomis, su kuriomis turėjome galimybę dirbti. Siekėme, kad Blackstone Steakhouse lankytojams paliktų įspūdį ne tik maisto skonis, bet ir restorano aplinka.

 

Įmonėje Nevotex mes radome tinkamas medžiagas, su kuriomis norėjome dirbti bei kurios atitiko ieškomų audinių kokybinius reikalavimus. Audiniai, kuriuos mes pasirinkome yra lengvai prižiūrimi, o bendradarbiavimas su Nevotex komanda vyko sklandžiai viso projekto įgyvendinimo metu. Savo idėjai įgyvendinti galėjome rinktis iš daugelio įvairių stilių bei rūšių audinių, tadėl labai džiaugiamės, kad mūsų pasirinkimas buvo išties teisingas.” 

 

Helena, interjero dizainerė @heddainterior 

KLIENTAS: Hedda Interiör AB

RESTORANAS: Blackstone Steakhouse
AUDINIAI: Icon (ugniai atsparus veliūras) ir Rodeo (minkšta odos imitacija)
 

 

 

Restoranas Manami

Restoranas Manami

Restoranas Manami, Vilnius, Lietuva

 

Pasimatymas su meile ir grožiu egzotiškose Azijos džiunglėse besimėgaujant neatrastais Rytų virtuvės skoniais.

 

Restoranas Manami, Vilnius, Lietuva

Išskirtiniu žymiausių Azijos regionų virtuvių patiekalų skoniu garsėjantis restoranas Manami savo klientus stebina ir įspūdingu interjeru. Interjero projektų konkurse šio restorano interjeras yra įvertintas kaip geriausias 2017 metų visuomeninis interjeras, o 2018 metais – iškovojo garbingą trečiąją vietą visuomeninės paskirties interjero kategorijoje architektūros ir dizaino konkurse. Neatsitiktinai profesionali interjero kūrybinė komanda restorano baldams parinko prabangų Nevotex asortimento audinį Ritz – minkštą ir švelnų aksomą, jaukiai įsiliejantį į Azijos džiunglių ramybės oazę. Gurmaniškas patiekalų skonis ir išskirtinė aplinka kiekvienam restorano lankytojui leidžia pajusti savitą Rytų kultūros dvasią bei įminti pačias slapčiausias Azijos skonių paslaptis!

KLIENTAS: UAB „Interjero architektūra“ studija „In Arch“.
AUDINYS:
Ritz, skirtingų spalvų.

Vasarnamiai Dream cottage, Švedija

Vasarnamiai Dream cottage, Švedija

Vasarnamiai Dream cottage, Švedija

Jaukiai įrengti poilsio namai, kurių interjeras pritaikytas prie supančios aplinkos!.

Vasarnamiai Dream cottage, Švedija
Miško apsuptis, vėjai ir vanduo įkvėpė svajonių kotedžų interjerą – nuostabiai dekoruotus vasarnamius, kurių interjerui parinktos medžiagos švelniai susiliejo su supančia aplinka. Visos patogios vasarnamių sofos bei komfortabilūs foteliai yra gaminti kliento Fogia, tikram ir atpalaiduojančiam poilsiui.

KLIENTAS: Fogia.
AUDINIAI: Jaguar, Rigato, Astro rand, skirtingų spalvų.