Apie įmonę

  1. Nevotex
  2.  » Apie įmonę

Apie įmonę

Nevotex yra pirmaujanti didmeninės prekybos audiniais, oda bei kitomis medžiagomis, skirtomis baldų restauratoriams bei baldų gamybos pramonei, įmonė Skandinavijos bei Baltijos šalyse. Mes bendradarbiaujame su interjero dizaino bendrovėmis bei architektais padėdami jiems vykdyti stambius interjerų projektus. Būdami versle jau daugiau nei 130 metus, galėtume atsipalaiduoti bei manyti, jog šiame versle žinome viską. Tačiau tai ne mūsų įmonės vizija. Mes nuolat siekiame atsinaujinti bei ieškome naujų produktų, kuriuos galėtume įtraukti į mūsų asortimento liniją, kad patenkintume savo klientų poreikius. Mes visada stengiamės išlaikyti aukštą kokybės lygį visose srityse. Esame visuomet pasirengę savo klientus konsultuoti, jiems patarti bei paaiškinti apie savo produktus, o taip pat teikti pasiūlymus dėl įvairių interjero dizaino sprendimų. Jei mes neturime Jūsų ieškomo produkto, mes būtinai pasistengsime išsiaiškinti, kur tokį produktą surasti.

Mes didžiuojamės būdami bendradarbiaujančiu partneriu, kuris visuomet stengiasi padėti surasti tinkamus sprendimus, o ne tiesiog būti tradiciniu prekių tiekėju.

 

Kilmės istorija

Dar 1886 metais anglas Henry I C Lovegrove įkūrė įmonę, kuri vėliau ir tapo dabartine Nevotex. Įmonė buvo įkurta Norra Målen miestelyje netoli Švedijos miestelio Nässjö, kuriame dabar ir yra įsikūręs pagrindinis Nevotex biuras, ir vykdė vatos produktų, skirtų ligoninėms bei baldų pramonei, gamybą.

Norra Målen miestelis buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Šalia šio miestelio buvo viena didžiausių geležinkelio sankryžų Švedijoje, o tai suteikė galimybę greitai pristatyti įmonės produkciją savo klientams, kurios daugiausiai buvo parduota būtent baldų gamintojams.

Po dvylikos metų, 1898-aisiais, gamyklą į savo rankas perėmė Albert Fritz, kuris 1904 metais įmonę reorganizavo į akcinę bendrovę. 1968 metais įmonei buvo suteiktas pavadinimas Nevotex.

Baldų gamintojų dėmesys, baldinių medžiagų poreikis ir paklausa pakeitė įmonės požiūrį. Įmonė pradėjo plėtoti naują verslo kryptį – prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybos pramonei.

Metams bėgant originali vatos produktų gamyba mažėjo, kol galiausiai 1970 metais buvo visai sustabdyta, ir Nevotex startavo kaip didmeninės prekybos baldinėmis medžiagomis įmonė.

Laikui bėgant mes užaugome nuo mažos įmonės su keletu darbuotojų iki tarptautinės organizacijos, turinčios savo dukterines įmones Norvegijoje, Danijoje, Suomija, Estijoje bei Lietuvoje. Šiuo metu organizacijoje dirba apie 100 darbuotojų.

Pastaraisiais metais mes dėjome dideles pastangas kurdami bei populiarindami savo prekinius ženklus United Fabrics ir United Leather. Mes sukūrėme daug naujų verslo ryšių su kompetetingais tiekėjais, kurie taip pat prisidėjo ir prie naujų klientų bei naujų rinkos segmentų suradimo.

Mes labai didžiuojamės savo plėtra ir manome, jog šiandien esame vieni iš lyderiaujančių rinkos dalyvių!

NEVOTEX GROUP:

 

SVERIGE

Nevotex Sverige AB
Brogatan 12, 571 41 Nässjö
0380-55 38 00
info@nevotex.se
www.nevotex.se

NORGE

Nevotex Norge A/S
Postboks 40, NO-6249 Ørskog
70 27 37 70
post@nevotex.no
www.nevotex.no

DANMARK

Nevotex Danmark
Kristinelund 94, 8520 Lystrup
+( 45 ) 87 52 04 44
info@nevotex.dk

FINLAND

Nevotex Finland
Päijänteenkatu 9 A 1, 15140 Lahti, Finland
+358 (0) 3 7824250
info@nevotex.fi
www.nevotex.fi

LITAUEN

UAB “Nevotex”
Veiverių g. 150, LT-46391, Kaunas
+370 37 407154
info@nevotex.lt
www.nevotex.lt

ESTLAND

Nevotex Eesti OÜ
Silikaltsiidi 8 (Männiku), 11216 Tallinn
+372 677 9670
info@nevotex.ee
www.nevotex.ee

NEVOTEX PRODUCTION

Med producerande verksamhet i Narva
och försäljning i Borås.  > Läs mer.
Skaraborgsvägen 3 D,  506 30 Borås
0380-55 38 00
info@nevotex.se

Nevotex pasaulyje

 Šiaurės Europoje mes esame lyderiaujanti didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti medžiagomis, skirtomis interjero dizaino bei baldų gamybos pramonei. Prekiaujame  įvairiausių tipų audiniais, natūralia bei dirbtine oda ir kitomis medžiagomis reikalingomis baldų gamybai. Savo asortimente mes taip pat turime platų spektrą produktų, skirtų automobilių bei laivybos pramonei, markizių gamybai, tentams ir kitiems įvairiems tikslams.

Estijoje, Narvos mieste, mes turime savo siuvyklą, kurioje realizuojame Jūsų projektus prisiimdami atsakomybę už visą projekto įgyvendinimą – nuo idėjos iki galutinio produkto.

Kartu su motinine įmone NEVOTEX AB bei dukterinėmis įmonėmis Skandinavijos ir Baltijos šalyse, mes esame NEVOTEX GRUPĖ. Tokiu būdu mes galime pasiekti visas pasaulio rinkas bei pramonę visose pasaulio šalyse. Mūsų pagrindinė buveinė yra įsikūrusi Nässjö mieste, Švedijoje.

Dešinėje esančiame paveikslėlyje juoda spalva pažymėtos šalys yra tos šalys, kuriose mes turime savo biurus, pardavimo skyrius bei prekinės produkcijos sandėlius. Tuo tarpu tamsiai raudona spalva pažymėtos šalys reprezentuoja atitinkamose šalyse įsikūrusius mūsų pagrindinius partnerius – gamintojus, tiekėjus bei klientus.

Nesivaržydami kreipkitės norėdami gauti daugiau informacijos apie Nevotex veiklą bei produktus, o taip pat siekdami įkvėpimo Jūsų projekto įgyvendinimui!

Kokybė ir aplinkosauga

Atsakingai vertiname tai, kuo užsiimame, todėl ypatingą dėmesį skiriame produktų kokybei bei jų ilgalaikiam poveikiui aplinkai. Esame sertifikuoti tarptautiniais ISO kokybės standartais, kad užtikrintume, jog mūsų dėmesys kokybei yra patvirtintas nepriklausomų tarptautinių specialistų vertinimu.

Siekdami patenkinti klientų poreikius mes nuolat tobuliname savo veiklą. Mums rūpi pasaulinės ekologinės problemos bei žmonių gerovė, todėl dirbdami mes laikomės ekologinės gerovės principų. Nevotex grupė yra pasiruošusi dirbti laikydamasi darnaus vystymosi tikslų plano, kurį iškėlė Jungtinių Tautų Organizacijos nariai. Daugiau apie JT darnaus vystymosi tikslus skaitykite žemiau.

Nevotex – už atsakomybę

Kiekvienas turime prisiimti atsakomybę ir kiekvienas galime imtis veiksmų! Didelis ar mažas darbas, nesvarbu – kiekvienas darbas turi didelę prasmę!

The 2030 Agenda for Sustainable Development with it´s 17 Sust-ainable Development Goals (SDGs) makes a statement! They are an urgent call for action by all countries – developed and developing – in a global partnership. They recognize that ending poverty and other deprivations must go hand-in-hand with strategies that improve health and education, reduce inequality, and spur economic growth – all while tackling climate change and working to preserve our oceans and forests.

Long-term effort

In line with our long-term objectives, we care about the environment and people, which means that our sustainability efforts are important. Based on the UN’s global sustainable development goals, here at the Nevotex Group we’ve drawn up an action plan.

Of the UN’s 17 sustainable development goals, we’ve chosen to focus on 12 of them. Goals where we believe that we can CONTRIBUTE, and ACT sustainably and strive to reduce environmental impact.

Our chosen SDGs:
1. No poverty
2. Zero hunger
3. Good health and well-being
4. Quality education
5. Gender equality
6. Clean water and sanitation
8. Decent work and economic growth
10. Reduced inequalities
12. Responsible consumption and production
13. Climate action
14. Life below water
15. Life on land

Pagrindinis dėmesys 4 tikslams

The first stage of our action plan is focused on:

Word of values

Dėmesys klientui